Sepet

Koruyucu Doğal Taş Bileklik - Obsidyen Kaplan Gözü

Ön Sipariş
Koruyucu Doğal Taş Bileklik - Obsidyen Kaplan Gözü
Satıcı : HuuHome
100,00 TL
Vergiler Hariç: 84,75 TL

Koruyucu Doğal Taş Bileklik - Obsidyen Kaplan Gözü

Obsidyen Kaplan Gözü, doğal bir taş olarak, enerjik özellikleri ve koruyucu gücü ile bilinir. Bu taşın siyah rengi, olumsuz enerjileri emmek ve yok etmek için kullanılmasını sağlar. Bu nedenle, Obsidyen Kaplan Gözü bileklikleri, kişisel koruma sağlamak isteyen insanlar arasında oldukça popülerdir.

Obsidyen Kaplan Gözü bilekliklerinin faydaları arasında, enerji merkezlerini dengelemeye, özgüveni artırmaya, korku ve endişeleri azaltmaya, stresi azaltmaya ve kişisel gücü artırmaya yardımcı olmak bulunur. Ayrıca, bu taşın koruyucu gücü sayesinde, negatif enerjilerden korunmak ve kişisel alanınızı korumak için kullanılabilir.

Necef tarafından sunulan bu Obsidyen Kaplan Gözü bileklik, doğal taşın özelliklerini taşıyan güzel bir tasarıma sahiptir. Bu bileklik, doğal taşın koruyucu özelliklerinin yanı sıra, günlük kullanım için uygun rahat ve esnek bir tasarıma sahiptir.

Obsidyen Kaplan Gözü doğal taş bilekliklerinin kullanımı kişiden kişiye değişebilir. Bununla birlikte, genellikle bileği süslemek veya negatif enerjilerden korunmak için takılır. Bileklik düzenli olarak temizlenebilir ve yenilenen enerjisi ile kullanılmaya devam edilebilir.

8 mm Doğal Taş Boncuk

Doğal Taşlar;
12 Adet Obsidyen
12 Adet Kaplan Gözü