Sepet

HUUBLOG

24 NovFlorit Taşı Faydaları ve Özellikleri
019
Göz alıcı canlı renkleriyle gökkuşağına benzeyen florit taşının renkleri çeşitlilik gösterir. Florit taşı genellikle yeşil ve mor ağırlıklı fakat sarı..
24 NovSodalit Taşı Faydaları ve Özellikleri
020
Sodalit Taşı Nedir? Faydaları ve Özellikleri Nelerdir?Yay burcunun sembolü olan sodalit taşı, çivit mavisi rengiyle beğeni toplayan bir doğal taştır. ..
24 NovSelenit Taşı Faydaları ve Özellikleri
023
Yaygın kullanılan bir kristal olan selenit taşının tarihi 2500 yıl öncesine dayanır. Beyazdan kahverengiye doğru değişen bir renk skalasına sahip olan..
24 NovLabradorit Taşı Faydaları ve Özellikleri
019
Labradorit Taşı Nedir? Faydaları - Özellikleri Nelerdir?Kahverengi, yeşil ve mavi yanar-döner renkleri bulunan bir doğal taş olan labradorit taşı ışığ..
24 NovSedef Taşı Faydaları ve Özellikleri
017
Organik kökenli bir taş olan sedef taşı midye, salyangoz ve istiridye gibi deniz canlılarının kabuk kısmında yer alır. Bu kabukların iç kısmında ise b..
24 NovYıldız Taşı Faydaları ve Özellikleri
027
Azim taşı olarak da bilinen yıldız taşı genellikle aventurin taşıyla karıştırılır. Genellikle kırmızı tonlarında görülen ve zerrecikler halinde pırılt..
24 NovJasper Taşı Faydaları ve Özellikleri
018
Yunanca “iaspis” ve Latince “jaspidem” kelimelerinden gelen bir ada sahip olan jasper taşının kelime anlamı benekli taştır. Tarih öncesi çağlarda alet..
24 NovHavlit Taşı Faydaları ve Özellikleri
020
Geçmişten günümüze süs eşyası ve takı olarak kullanımına sıklıkla rastlanan havlit taşı aynı zamanda huzur ve sakinlik taşı olarak da bilinir. Çok esk..
24 NovFiruze Taşı Faydaları ve Özellikleri
018
Turkuaz taşı ya da firuze taşı eski dönemlerde Türkler tarafından savaş malzemelerinde kullanılan bir taş olma özelliği taşıdığından, Türk taşı olarak..
24 NovBoğa Burcu Taşı Nedir? Boğa Burcu Doğal Taşı Özellikleri
023
Zodyağın ikinci burcu olan boğa burcu, dişil enerjili bir burçtur. Yönetici gezegeni Venüs olan boğa burcu sabit burçlardandır. 21 Nisan - 20 Mayıs ar..
21 NovMavi Akik Taşı Faydaları ve Özellikleri
040
Kuvars grubu taşları arasında yer alan mavi akik taşı, genellikle açık mavi veya beyaz gibi şeritlenen görünümüyle beğeni toplar. Akik taşları arasınd..
21 NovAkuamarin Taşı Faydaları ve Özellikleri
022
Yaydığı titreşimler sayesinde iyileştirici özelliklere sahip olduğuna inanılan akuamarin taşı, açık mavi ve açık yeşil tonlarındadır. Cesaret taşı ola..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 111 (10 Sayfa)